Producenci
Kontakt

Damian (Makita)

tel. 600-801-280

damian@uznajomego.pl

 


Wojciech (Festool, technika diamentowa, odkurzacze,)

tel. 600-402-323

wojciech@uznajomego.pl

 


Artur (Milwaukee, Narzędzia pomiarowe)

tel. 882-435-049

artur@uznajomego.pl

 


Marek(DeWalt, Dedra, akcesoria)

tel. 881-014-565

marek@uznajomego.pl

 


Ola (Hikoki, BHP, Rubi)

tel. 664-160-943

ola@uznajomego.pl


Kontakt
 
Kontakt telefoniczny zalecany w godzinach pracy sklepu.

 

Poniedziałek-Piątek:  7:00-16:00

Sobota:  9:00-13:00

 

Artur

(Milwaukee, narzędzia pomiarowe)

tel. 882-435-049

 artur@uznajomego.pl

 

Marek

(DeWalt, Dedra, akcesoria)

tel. 881-014-565

 marek@uznajomego.pl


Wojciech

(Festool, technika diamentowa)

tel. 600-402-323

 wojciech@uznajomego.pl

 

Ola

(Hikoki, BHP, Rubi)

tel. 664-160-943

 ola@uznajomego.pl

 

Damian
(Makita)

tel. 600-801-280

damian@uznajomego.pl

 

 

 

 

Księgowość:

 

(dokumenty sprzedaży, informacje o wysyłce)

tel: 882435050

 

e-mail: sklep@uznajomego.pl
 
e-mail: katarzyna@uznajomego.pl

 

 

Godziny pracy działu księgowości:

Poniedziałek-Piątek:  7:00-15:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl